Gizlilik Politikası


Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları

OKEY ONLINE üzerinden kişiler tarafından yapılan işlemlerin ve bu işlemlerde kullanılan bilgilerin güvenliğini sağlamak açısından temel olarak görülen kurallar aşağıda belirtilmiştir. OKEY ONLINE sistem ve görsel altyapısının güvenilir bir şekilde kişilere sunulmasıyla ilgili ihtiyaç duyulan önlemleri yerine getirmiştir.

Kişisel Verilerin Güvenliği

Kullanıcıların OKEY ONLINE’nda sunulan hizmetlere erişimi ve kişisel bilgileri güncelleme amaçlarıyla OKEY ONLINEyla paylaştığı bilgileri, yalnızca OKEY ONLINE tarafından görevlendirilmiş ve sisteme erişim ve görüntüleme hakkı olan sistem yöneticileri ve kurumlar tarafından yalnızca OKEY ONLINE sisteminin güvenliğini ve tutarlılığını sağlamaya yönelik kullanılabilir.

Kişilerin, OKEY ONLINE ile paylaşmış olduğu bilgiler, kişilerin onayı dışında ya da yargı kararı ve/veya yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşa hiçbir nedenden ötürü paylaşılmayacak ya da verilmeyecektir. Yasal düzenlemelerle bu bilgilerin açıklanmasını gerektiren bir durum tekâmül etmediği sürece hiçbir istisna ile bu bilgiler açıklanmayacaktır.

Telif Hakları

OKEY ONLINE’nın hazırlanmasında kullanılan tasarım ve yöntem bilgisi konusundaki telif hakları OKEY ONLINE’na aittir. Üçüncü şahıs ve/veya firmalara ait materyaller dışında kalan, OKEY ONLINE'a rekabet avantajı sağlayan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları OKEY ONLINE’na aittir.

Sorumluluk Sınırları

OKEY ONLINE diğer kurumlarla birlikte çalışabilirliği, bu kurumların internet sitelerine bağlantı vererek ve/veya bu kurumların internet servislerini arayüzler üzerinden sunarak sağlamaktadır. Gizlilik Politikası’nda yer alan taahhütler yalnızca OKEY ONLINE alanının kullanımında geçerlidir ve bağlantı olarak yönlendirme yapılan kamu internet siteleri ve sitelerin kendilerine ait hizmetlerini kapsamamaktadır.

Bağlantı ile OKEY ONLINE’ndan ulaşılan internet sitelerinin kullanımı ile ilgili gizlilik ve kullanım şartları o siteler tarafından belirlenmektedir. Bu sitelerden alınıp kullanılacak bilgilerden, o site tarafından takip edilen etik ilkelere, gizlilik prensiplerine uymamaktan kaynaklanacak herhangi bir sistemsel ve görsel kalite kaybı ve bunun doğurabileceği maddi ve/veya manevi zararlardan hiçbir biçimde OKEY ONLINE sorumlu tutulamaz.

Reklam

OKEY ONLINE kullanıcılarına genel ve/veya özelleştirilmiş reklamlar gösterebilir. Reklamların gösterilmesi için dataların analizi ve kullanılacak SDK'ların güvenirliği ilgili reklam ve analiz firmasına aittir.

İşbu Gizlilik Şartlarına bağlı kalmak kaydıyla, Uygulama kapsamındaki servislerin hizmet kalitesini arttırmak ve sizlere daha iyi bir deneyim sunmak amacıyla ya da sizler tarafından önceden onay alınmak suretiyle, OKEY ONLINE’in diğer servislerinde (kümelenmiş ve bireyselleştirilmiş şekilde) de kullanmak amacıyla kişisel bilgileriniz işlenebilecektir.Hassas kişisel veri olarak tanımlanabilecek bilgiler açısından (ırk, etnik kimlik, dini ve ideolojik görüş, kişisel sağlık vb.), diğer kişisel verilere nazaran çok daha katı bir Gizlilik Politikası benimsemiştir. Yalnızca bunlarla sınırlı kalmamak kaydıya kullanıcı adnız, uygulama bilgileri gibi verileriniz analiz edilebilmektedir.

Gizlilik Şartlarının ve Politikasının Değiştirilmesi

Servis ve/veya yazılım değişiklikleri ve müşteri geri bildirimlerini yansıtmak için OKEY ONLINE tarafından zaman zaman işbu Gizlilik Politikası güncellenmektedir. Gizlilik ilkelerinde önemli değişiklikler olması veya kişisel bilgilerinizi  nasıl  kullanacağımız  konusunda  değişiklikler yapılması  halinde iş bu internet adresinden yeni gizlilik bildirimi yapılacaktır. Söz konusu bildirimin yayınlanmasının akabinde, ilgili Servisi kullanmaya devam etmeniz, işbu değiştirilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Servis dahilinde bilgilerinizin nasıl toplandığını, kullanıldığını ve korunduğunu öğrenmek için düzenli olarak bu Gizlilik Politikasını incelemenizi öneririz.
8 yorum:

 1. Bu oyun sahipleri tam bi orospu cocugu ortaligi pislik goturuyor olmicak yere belirli insanlara ceza veriyorlar bide ustelik bunlar kredi hirsizlari bunlarin artik mahkemelik olmalari gerekiyor bu oyunun boku cikmistir

  YanıtlaSil
 2. Okeye giremiyorum internet baglantisi yok diyor halbuki var 12 senefir oynuyorum yardimci olurmusunuz

  YanıtlaSil
 3. 25.08.2019 kadar ceza vermişsiniz hakaretten dolayı ben oyunda iki arkadaş oynarken üçüncü şahıs masaya gelip onla muhatap bile olmazken herkimse gelip engelleyip gitti masadan. Ben arkadaşımla sohbet ediyorum. Oşikayet eden şahsın kendisine etmediğim halde cezayı hemen veriyorsunuz. Siz önce attığım 50 tane maile cevap verin

  YanıtlaSil
 4. laaa oyunda bir cümle konuşmadan hakaret ettim idda eden ve ceza veren oruspu çocuğu kime hakaret etmişim yalancının....

  YanıtlaSil
 5. Saygi deger site yoneticileri ben rojdaaxxx nikiyle oyundayim hakimda asilsiz dedikodular cikariyoyar sikayat etsek bile bisey yapilmiyo agir kufurlere magruz kaliyom arkadaslarla seviyeli sekilde oynadigim Halde yapmadigini birakniyolar burdan o kisileri suc duyrusunda ve savciliga bas vuruyom ip adresslerini cikarip avukata veriyom kimle ugrastigini ogrenecekler ben namusuma ve serefime oyun olsa bile laf getirmem bunu herkes bilsin. Saygilarimla rojda

  YanıtlaSil
 6. Ey yöneticiler ve adminler sizinde oyununuzunda allah belasını versin inşallah yazıklar olsun size insanların mezardaki anasından tutun karısına bacisina kundaktaki çocuğuna ve doğmamış çocuklara küfür edenler elyasmirac remle serkan 70murat0 exaliber nikli kisiler oyunda cirit atarken suçsuz insanlara ceza veriyorsunuz demekki sizinde namusunuz onurunuz haysiyetiniz bu kadarmış küfür edenlerle işbirliği içindesiniz inşallah oyununuz kökten çöker herkes rahatlar yazıklar olsun

  YanıtlaSil
 7. Cihan serkan Lazkızı LadyBrd İbo 01 ,Bunlar Tam Bir Pislikler Adamın Onlara Ceza Vermiypn

  YanıtlaSil
 8. Sayin yöneticiler oyunda kufur ve tahrik eden bir sürü oyuncu var bunlar oyunda parallel nik den girdikletini söyluyorlar. Ve cok nikle giriyorlar. 01cihan.laz61.elyas1453,kerem19,kobra1 yani enver, kaannrw, Mira. Remle serkan, oktay, 28fahri,34frt3402, Mehmet yani 1fedekar, sessizciglik, hiranur, bu nikler hakaret kufur ederken cezayi etmeye ler aliyo. Cezalari lutfengözdengeciriniz saygilarimla

  YanıtlaSil